Peugeot 2008

1.2 PT-130pk GT (VOL) AUTOMAAT/EAT8 Navigatie
  • Cruise & Climate control
  • Achteruitrijcamera
  • Apple Carplay & Android Auto
  • Bluetooth
  • Parkeerhulp
Bouwjaar 2024
Kilometerstand 17.476 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Specificaties
Kenteken
NL
Z-045-LP
CarrosserieSUV
Bouwjaar2024
KleurGRIS ARTENSE (grijs metallic)
BrandstofBenzine
EnergielabelD
TransmissieHandgeschakeld
BekledingHalf leder / stof
Aantal cilinders3
Aantal deuren4
Afmetingen in cm (L B H)430 X 177 X 155
BTW/Marge regelingBTW is aftrekbaar
Omschrijving

Laat u niets wijsmaken, deze PEUGEOT 2008 biedt alles wat u van een auto verlangt. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Ook LED-dagrijverlichting, elektronische parkeerrem, elektrisch inklapbare buitenspiegels en speciale metallic lak zijn aan boord.

Een handige optie is de parkeerhulp met achteruitrijcamera. Achteruitrijden, inparkeren en manoeuvreren gaat gemakkelijker dan ooit. Het geavanceerde navigatiesysteem zorgt voor een probleemloze reis naar uw doel, terwijl u luistert naar het aangename geluid van het audiosysteem met bluetooth en USB-connectie. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige climate control. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze PEUGEOT met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Kilometers rijden met een exacte snelheid? Dan is de cruise control je vriend! Ook is de PEUGEOT uitgerust met: keyless entry en isofix-aansluiting.

Als u nieuwsgierig bent naar deze PEUGEOT 2008, neem dan snel contact met ons op.


Bedrijfsinformatie

De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens heeft de auto een voorinspectie en vloeistofcontrole gehad. Optioneel bieden wij het Comfort afleverpakket aan t.w.v. €550,-
met afleveringsbeurt volgens fabrieksschema, 100 punten technische check, nieuwe APK, My Nobelpoort Service Card met 24/7 pechhulp Europa, poetsbeurt en halfvolle tank brandstof

Opties
Aansluiting USB
Achteruitrijcamera
Airco
AndroidAuto
AppleCarplay
AppleCarplay&AndroidAuto
Bluetooth carkit
Bluetooth Carkit
Bluetooth muziek streaming
Climate control
Cruise control
cruise control
Garanties
100% onderhouden
Bovag
Fabrieksgarantie 30-07-2026
Nap